پیام تبریک ریاست و مدیریت بیمارستان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
 
بسم الله الغفور الودود
روزگار غریبی است بشر چند قرنیست که چنین آزمون تلخی را تجربه نکرده است. همه نگرانیم و از فردای روزگار نامطمئن. ابنای بشر را دیگر دغدغه روزمره گی نیست و نگرانی‌های سهام و دلار به پستو خزیده اند. گروهی جان برکف و ایثارگر در صف اول ایستاده اند، پایدار و مقاوم. و خیل عظیم مردمان پشت سرشان. امروز به هم مهربان تریم. یادتان هست سال ۵۷ را. خوب شد که دوباره دانستم این ها همان مردمانند، مهربان و صمیمی.
پشت پرده این روزگار تلختر از زهر، چه زیبا و تسلی بخش است!  این امتحان یک سنت الهی است، سعد و نحس روزگار از طالع من و توست، نه چرخ و فلک و ویروس و تقدیر الهی. و اگر امروز به مهربانی و انسانیت هدایت شدیم بسیار مسعودیم. 
دو ماه است در عرصه پیکار سلامت، تنها؛ دلسوزی، کمک و از خود گذشتگی می بینم. و در پس آن، مردمانی دست بخیر، گشاده دست و گشاده رو، که کمر همت به حمایت از خادمان صادق خلق و حافظان حریم سلامت بسته اند.
امروز دیگر نام و نشانی از نماد ها و نشان های رقابت نمیبینم. امروز دیگر از رسانه های نارسا آوای ناموزون توهین و تحقیر شنیده نمی شود.
امروز روز آخر سال ۱۳۹۸ هجری شمسی است، و ساعات پایانی زمستان و سردی و افسردگی را تجربه می کنیم. تا ساعاتی دیگر به عرصه رویش و روشنی قدم می گذاریم. هر سال "یا مقلب القلوب" را به خود تلقین کرده‌ایم و احسن حال را طلبیده‌ایم اما امروز به دست این مهمان ناخوانده حال بهتری داریم، اگرچه نه روز بهتری.
برای همه عزیزانم در خانواده شریف علوی و برای دوستان بزرگوارم در شورای مشارکتها، خیریه علی بن ابیطالب و خیرین توانمند آرزوی روزی بهتر و روزگاری خجسته تر دارم. در همین عرض ارادت پیشاپیش تبریکات صمیمانه من را در حلول سال جدید پذیرا باشید دعای خیر این بنده حقیر و یار همراهتان را فراموش نفرمایید و بر آنچه گذشت؛ از کوتاهی ها و نسنجیده های "انشاالله ناخواسته" انتظار عفو بزرگوارانه دارم.
نمی توانم از نام بردن بزرگوارانی چون آقای قربان زاده آقای دانشور آقای جواد مدقق آقای فرزانی و خانم عبداللهی که در این ایام سخت پیگیری و مساعدت ویژه‌‌ای داشته اند چشم پوشیده، و تشکر نکنم. اگر چه پرواضح است که حاصل تلاش ایشان نتیجه اعتماد مومنین و خیرین صادق الوعدی است که خیر و برکت را از طریق این دستان مهربان جاری ساخته‌اند. 
"و من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه"
عزتتان مستدام
ارادتمند - مدقق
 
 
من روزهای خوب را ،
من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ...
و می دانم که یکی از این روزهای بهاری ، تمامِ اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و درختانِ تحول ، جوانه خواهند زد.
من بالای آسمانِ این شهر ، خدایی دیده ام که هر غیر ممکنی را ممکن می کند ،
می دانم روزی می رسد که خاطرات روزهای سخت را مرور خواهیم کرد ، نفسی عمیق خواهیم کشید و آرام , زمزمه خواهیم کرد ؛ " تمام شد " ...
من به معجزه امید و عشق ،
من به بزرگیِ پروردگارم ، ایمان دارم ...
پیشاپیش سال نو بر تمامی همکاران پر تلاشم مبارک- صادقی پور